Tüfek Saldırısı Tüfek Saldırısı Oyunu PUBG Mobile Online PUBG Mobile Online Oyunu GTA 6 GTA 6 Oyunu Saldırı Timi Saldırı Timi Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 4% Beğenmedim 96% Beğendim Bıçaklı Asker
Şehir Savunma Şehir Savunma Oyunu Kılıç Ustası Kılıç Ustası Oyunu Dice Push Dice Push Oyunu Çekiç Savaşı Çekiç Savaşı Oyunu Çöp Adam Takımı Çöp Adam Takımı Oyunu Sniper Combat Sniper Combat Oyunu
Dice Push Dice Push Oyunu Çekiç Savaşı Çekiç Savaşı Oyunu Çöp Adam Takımı Çöp Adam Takımı Oyunu Sniper Combat Sniper Combat Oyunu Smackem All Smackem All Oyunu Şişe Vurmaca Şişe Vurmaca Oyunu Modern Combat Modern Combat Oyunu

Bıçaklı Asker Oyunu Nasıl Oynanır?

Bıçaklı asker oyununda kahramanınızı fare veya dokunmatik ekran üzerindeki noktalara tıklayarak hareket ettiriyorsunuz. Amacınız düşman karargahına sızarak, tek tek düşman askerlerini öldürerek karargahı ele geçirmek.

Her bölümde kahramanınız düşman karargahının alt tarafından doğuyor ve düşman askerleri karargah içinde devriye geziyorlar. Düşman askerlerinin görüş alanları parlak bir şekilde belirtiliyor. Kahramanınızın düşman askerlerinin görüş alanına girmemesi gerekiyor, aksi takdirde düşman askerleri tarafından öldürülür.

Kahramanınızı duvarların arkasına saklanarak, düşman askerlerine arkadan saldırmak suretiyle öldürmelisiniz. Yaklaşan düşman askerlerine elindeki bıçakla saldırarak öldürebilirsiniz. Düşman karargahındaki tüm düşman askerlerini öldürerek bölümü tamamlıyor ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

Her bölüm sonunda puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak daha güçlü ve daha hızlı hareket eden bir asker satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümleri daha kolay tamamlayarak bıçaklı asker oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyunun grafikleri oldukça gerçekçi ve bıçaklı askerinizi hareket ettirirken verdiği tepkiler oldukça gerçekçi bir şekilde tasarlanmış. Oyunun zorluk seviyesi her bölümde artıyor ve her bölümde farklı bir düşman karargahına saldırmak zorunda kalıyorsunuz.

Bıçaklı asker oyunu gerilim dolu anlar yaşatan ve oyunculara yüksek bir heyecan sunan bir oyundur. Kontrolleri oldukça basit ve oyunun zorluk seviyesi oyuncuların yeteneklerine göre ayarlanabilir. Bu nedenle hem yeni başlayan oyuncular hem de tecrübeli oyuncular için keyifli bir oyun deneyimi sunar.

Oyunun ücretsiz olması da oyuncular için büyük bir avantaj sağlıyor. Hem eğlenceli hem de ücretsiz olan bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Hemen şimdi bıçaklı asker oyununu indirin ve düşman karargahını ele geçirin!

Bıçaklı Asker Oyunu Yorumları

YORUMLAR 1
1 + 2 =
muhamed - 5.10.2023
Çok güzel

RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2023 1001oyun.org