Blok Parkur 3 Oyunu

Blok Parkur 3 Nasıl Oynanır?

Blok Parkur 3 oyunu, klavye ve mobil cihazlarda farklı kontrollerle oynanan heyecan verici bir 3D parkur oyunudur. Bilgisayarda oynarken, karakterinizi klavyenizin "A, S, D, W" tuşlarıyla yönlendirebilir ve SPACE tuşuna basarak zıplayabilirsiniz. Mobil cihazlarda ise sol tarafta bulunan yuvarlak bir kontrol düğmesini sürükleyerek karakterinizi ileriye doğru hareket ettirebilir ve ekranın üst tarafındaki yukarı ok düğmesine dokunarak zıplayabilirsiniz.

Oyunun zorluğu, havada asılı basamaklar ve altta yanan lav göletleriyle dolu platformlardan oluşur. Karakteriniz, bu basamaklar üzerinde zıplayarak ilerlemelidir. Ancak dikkatli olmalısınız, çünkü eğer bir basamaktan düşerseniz, karakteriniz lavda yanacak ve aynı seviyeye yeniden başlamak zorunda kalacaksınız. Hedef, platformun sonunda bulunan mor renkli çıkış kapısına ulaşmaktır. Bu kapıya düşmeden ulaşarak seviyeyi tamamlarsınız ve oyundaki bir sonraki zorlu parkura geçebilirsiniz.

Oyunun her seviyesi daha da zorlu hale gelir, bu nedenle dikkat ve hız çok önemlidir. Hızlı refleksler ve doğru zamanlamalarla her seviyeyi başarıyla tamamlayarak 3D Blok Parkur 3 oyununu bitirme hedefinize ulaşabilirsiniz. Başarılar dileriz!

Benzer Oyunlar

Blok Parkur 3 Yorumları

YORUMLAR 1
2 + 3 =
efe - 24.09.2023
cok iyi

RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2023 1001oyun.org