Suikastçı Ninja Suikastçı Ninja Oyunu Ninja Clash Heroes Ninja Clash Heroes Oyunu Fruit Ninja Fruit Ninja Oyunu Skibidi Toilet Saldırısı Skibidi Toilet Saldırısı Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar Video 16% Beğenmedim 84% Beğendim Fruit Ninja
Ninja Düellosu Ninja Düellosu Oyunu Top Atışı Top Atışı Oyunu Hedef Vurma Hedef Vurma Oyunu
Hedef Vurma Hedef Vurma Oyunu

Fruit Ninja Oyunu Nasıl Oynanır?

Fruit Ninja, ninja nostaljisinin büyüsünü tekrar yaşamanızı sağlayan bağımlılık yaratan bir oyun! Meyveleri keserek puan kazanın, ancak dikkatli olun, tuzaklardan kaçının ve bombalardan uzak durun. Süper keskin bıçağınızı kullanarak ekranı patlatmadan ne kadar ilerleyebileceğinizi görün!

Fruit Ninja, popüler ninja oyunları arasında öne çıkıyor ve sizi eğlenceli bir serüvene davet ediyor. Oyunun kuralları basit: Havada uçuşan meyveleri kesin, ancak bombalardan kaçının. Canlarınız ekranın sağ üst köşesinde görünür; dikkatli olun, tüm canlarınızı tüketirseniz oyun sona erer. Birden çok meyveyi aynı anda keserek daha fazla puan kazanın. Fruit Ninja'da ustalaşmak için yeteneklerinizi sergileyin ve tahtı kapmak için çabalayın!

Bağımlılık yapıcı bu oyunun keyfini çıkarın, taze meyveleri kesin ve rekorlar kırın. Fruit Ninja ile ninja becerilerinizi test edin ve eğlenceli bir zaman geçirin. Başarılar ve bol eğlenceler!

Fruit Ninja Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
4 + 3 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2023 1001oyun.org