Geri Dönüşüm Geri Dönüşüm Oyunu Tek Teker Tek Teker Oyunu Bitkiler ve Zombiler Bitkiler ve Zombiler Oyunu Maymunu Kurtar Maymunu Kurtar Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar Video 4% Beğenmedim 96% Beğendim Monkey Mart
Moto Stuntman Moto Stuntman Oyunu Köpeği Kurtar 2 Köpeği Kurtar 2 Oyunu Saldırı Timi Saldırı Timi Oyunu Şehir Savunma Şehir Savunma Oyunu Motorcu Çocuk Motorcu Çocuk Oyunu Avcı Kurt Avcı Kurt Oyunu
Saldırı Timi Saldırı Timi Oyunu Şehir Savunma Şehir Savunma Oyunu Motorcu Çocuk Motorcu Çocuk Oyunu Avcı Kurt Avcı Kurt Oyunu Penguen Koşusu Penguen Koşusu Oyunu Renkli Kule Renkli Kule Oyunu Mücevher Parkuru Mücevher Parkuru Oyunu

Monkey Mart Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunumuzda, maymunlar için bir market açıyoruz ve müşterilerimizin en sevdikleri yiyecek muz olduğu için ilk önce muz yetiştiriyoruz. Bahçemize gidip muz ağacı fidanlarını dikerek başlıyoruz. Muzlar olgunlaşınca hasat ediyoruz ve tezgaha koyarak satmaya başlıyoruz.

Müşterilerimiz sadece muzla beslenmiyor, aynı zamanda tavuk yumurtaları da seviyorlar. Bu yüzden bahçemizde muzlarla beslediğimiz tavuklarımız var. Tavukların yumurtalarını da toplayarak satışa sunuyoruz.

Kazandığımız parayla yeni ürünler satın alarak müşterilerimize daha fazla seçenek sunuyoruz. Muz püresi konserve yiyecek, un, ekmek, süt gibi ürünler de satışa sunuyoruz.

Oyunda maymunları kontrol ederek müşterilere hizmet veriyoruz. Tezgahın önünde duran maymunu fareyle kontrol ederek müşterilerin siparişlerini alıyor ve ürünleri teslim ediyoruz. Kazandığımız para ile yeni ürünler ve tezgahlar satın alarak marketimizi geliştiriyoruz.

Bu oyun sadece eğlenceli değil, aynı zamanda strateji becerilerimizi de geliştiriyor. Satın aldığımız ürünlerin fiyatlarını dengeli bir şekilde belirlemeli, müşterilerin taleplerini karşılayarak marketimizi büyütmeliyiz.

Hadi, maymunlar için harika bir market açarak onların ihtiyaçlarını karşılayalım ve eğlenceli bir oyun oynayalım!

Monkey Mart Oyunu Yorumları

YORUMLAR 1
6 + 3 =
elif - 24.09.2023
bu oyun neden açılmıyor

RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2023 1001oyun.org