Kategoriler Oyun Ara
Ev Yapma Ev Yapma Oyunu Domino Taşı Devirme Domino Taşı Devirme Oyunu Taş Kağıt Makas Taş Kağıt Makas Oyunu Balık Avı Balık Avı Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar Video 5% Beğenmedim 95% Beğendim Monkey Mart
Emoji Yılanlar Emoji Yılanlar Oyunu Minik Kahraman Minik Kahraman Oyunu Demirci Dükkanı Demirci Dükkanı Oyunu Akvaryum Akvaryum Oyunu Koş Kedi Koş Koş Kedi Koş Oyunu Eşya Kırma Eşya Kırma Oyunu
Demirci Dükkanı Demirci Dükkanı Oyunu Akvaryum Akvaryum Oyunu Koş Kedi Koş Koş Kedi Koş Oyunu Eşya Kırma Eşya Kırma Oyunu Red Ball 5 Red Ball 5 Oyunu Çiftçi Çocuk Çiftçi Çocuk Oyunu Aşağı İnme Aşağı İnme Oyunu

Monkey Mart Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunumuzda, maymunlar için bir market açıyoruz ve müşterilerimizin en sevdikleri yiyecek muz olduğu için ilk önce muz yetiştiriyoruz. Bahçemize gidip muz ağacı fidanlarını dikerek başlıyoruz. Muzlar olgunlaşınca hasat ediyoruz ve tezgaha koyarak satmaya başlıyoruz.

Müşterilerimiz sadece muzla beslenmiyor, aynı zamanda tavuk yumurtaları da seviyorlar. Bu yüzden bahçemizde muzlarla beslediğimiz tavuklarımız var. Tavukların yumurtalarını da toplayarak satışa sunuyoruz.

Kazandığımız parayla yeni ürünler satın alarak müşterilerimize daha fazla seçenek sunuyoruz. Muz püresi konserve yiyecek, un, ekmek, süt gibi ürünler de satışa sunuyoruz.

Oyunda maymunları kontrol ederek müşterilere hizmet veriyoruz. Tezgahın önünde duran maymunu fareyle kontrol ederek müşterilerin siparişlerini alıyor ve ürünleri teslim ediyoruz. Kazandığımız para ile yeni ürünler ve tezgahlar satın alarak marketimizi geliştiriyoruz.

Bu oyun sadece eğlenceli değil, aynı zamanda strateji becerilerimizi de geliştiriyor. Satın aldığımız ürünlerin fiyatlarını dengeli bir şekilde belirlemeli, müşterilerin taleplerini karşılayarak marketimizi büyütmeliyiz.

Hadi, maymunlar için harika bir market açarak onların ihtiyaçlarını karşılayalım ve eğlenceli bir oyun oynayalım!

Monkey Mart Oyunu Yorumları

YORUMLAR 1
7 + 6 =
elif - 24.09.2023
bu oyun neden açılmıyor

RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org