Kategoriler Oyun Ara
Araba Yıkama 2 Araba Yıkama 2 Oyunu Ev Yapma Ev Yapma Oyunu Domino Taşı Devirme Domino Taşı Devirme Oyunu Taş Kağıt Makas Taş Kağıt Makas Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 6% Beğenmedim 94% Beğendim Uzun Adam Koşusu
Balık Avı Balık Avı Oyunu Emoji Yılanlar Emoji Yılanlar Oyunu Minik Kahraman Minik Kahraman Oyunu Çöp Adam Futbol Çöp Adam Futbol Oyunu Demirci Dükkanı Demirci Dükkanı Oyunu Akvaryum Akvaryum Oyunu
Minik Kahraman Minik Kahraman Oyunu Çöp Adam Futbol Çöp Adam Futbol Oyunu Demirci Dükkanı Demirci Dükkanı Oyunu Akvaryum Akvaryum Oyunu Koş Kedi Koş Koş Kedi Koş Oyunu Eşya Kırma Eşya Kırma Oyunu Savaşçı Çöp Adam Savaşçı Çöp Adam Oyunu

Uzun Adam Koşusu Oyunu Nasıl Oynanır?

Uzun Adam Koşusu oyununda, fare veya parmağınızı kullanarak çöp adam şeklindeki karakterinizi yönlendiriyorsunuz. Amacınız, karakterinizi koşu parkuru boyunca ilerleterek boyunu uzatmak ve enini genişletmek. Bunu başarmak için parkurda bulunan boy uzatma ve en genişletme kapılarından geçmeniz gerekiyor.

Ancak dikkatli olmalısınız, çünkü parkurda aynı zamanda boy kısaltma ve en daraltma kapıları da var. Bu kapılardan geçerseniz karakteriniz hem zayıflar hem de kısalır.

Ayrıca, parkurdaki kırmızı renkli zıplama rampalarını kullanarak karakterinizi havaya doğru atlayıp uçabilirsiniz. Bu sayede daha fazla mücevher toplayabilir ve puan kazanabilirsiniz.

Parkuru tamamladığınızda, dev bir düşmanla karşılaşacaksınız. Bu düşmana tekme atarak öldürmeniz gerekiyor. Böylece bölümü tamamlamış olursunuz.

Kazandığınız puanları kullanarak SHOP bölümünden yeni ve daha hızlı bir karakter satın alabilirsiniz. Bu sayede sonraki bölümlerde daha güçlü bir karakterle oynayabilirsiniz.

Uzun Adam Koşusu oyunu, eğlenceli ve zorlu bir oyun. Boyunu uzatmak ve enini genişletmek için çaba gösterirken, parkurdaki engellere dikkat etmeniz gerekiyor. Ancak, kazandığınız puanlarla yeni karakterler satın alarak daha da heyecanlı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Uzun Adam Koşusu Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
9 + 5 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org