Kategoriler Oyun Ara
2 Kişilik Takım Savaşı 2 Kişilik Takım Savaşı Oyunu Puanlı Giydirme Puanlı Giydirme Oyunu Vahşi Hayvan Avı Vahşi Hayvan Avı Oyunu Araba Yıkama 2 Araba Yıkama 2 Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 0% Beğenmedim 100% Beğendim Zombi Ezme
Offroad Motor Yarışı Offroad Motor Yarışı Oyunu Extreme Run 3D Extreme Run 3D Oyunu Dedektif Dedektif Oyunu Gerçek Parkur Gerçek Parkur Oyunu Makyaj Yapma Makyaj Yapma Oyunu Belediye Otobüsü Belediye Otobüsü Oyunu
Dedektif Dedektif Oyunu Gerçek Parkur Gerçek Parkur Oyunu Makyaj Yapma Makyaj Yapma Oyunu Belediye Otobüsü Belediye Otobüsü Oyunu Giysi Tasarlama Giysi Tasarlama Oyunu Hızlı Taksi Şoförü Hızlı Taksi Şoförü Oyunu Ev Yapma Ev Yapma Oyunu

Zombi Ezme Oyunu Nasıl Oynanır?

Korkunç bir felaket yaşandı ve zombiler artık etrafta dolaşıyor. İnsanlar, hayatta kalmak için zorlu bir mücadele veriyorlar. Sen de bu mücadelede yer alıyorsun ve zombilerle savaşıyorsun. Hedefine ulaşmadan önce onları yok etmek zorundasın. Ancak bu kolay olmayacak. Tüm zombilere dokunman gerekiyor ve aynı zamanda onların saldırılarından kaçman gerekiyor. Bu şekilde dünyayı kurtarabilirsin.

Ancak senin de sınırlı bir gücün var. Sadece 3 canın var ve zombiler ekranın alt kısmına ulaşırsa, her biri için 1 canını kaybedeceksin. Bu nedenle, zombilerle savaşırken dikkatli olman gerekiyor.

Zombi saldırılarına karşı hazırlıklı olmalısın. Onların saldırılarından kaçmak için hızlı olmalı ve zekice hamleler yapmalısın. Onları yok etmek için de elindeki tüm silahları kullanmalısın.

Bu zorlu mücadelede başarılı olmak için sabırlı olmalısın. Zombilerin sayısı arttıkça daha da zorlu hale gelecek ama pes etmeden mücadeleye devam etmelisin.

Dünya senin yardımına ihtiyaç duyuyor ve sen de kendini bu zorlu göreve adamalısın. Unutma, her bir zombiye dokunman dünya için bir adım daha ileriye gitmek demektir. Ancak dikkatli olmalısın, çünkü zombiler seni bekliyor.

Zombi Ezme Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
7 + 3 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org