Camdan Atlama Camdan Atlama Oyunu Geri Dönüşüm Geri Dönüşüm Oyunu Tüfek Saldırısı Tüfek Saldırısı Oyunu Drift Koşu Yarışı Drift Koşu Yarışı Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 0% Beğenmedim 100% Beğendim Zombi Ezme
Düşen Top Düşen Top Oyunu Otobanda Araba Sürme Otobanda Araba Sürme Oyunu Tek Teker Tek Teker Oyunu Bitkiler ve Zombiler Bitkiler ve Zombiler Oyunu PUBG Mobile Online PUBG Mobile Online Oyunu Maymunu Kurtar Maymunu Kurtar Oyunu
Tek Teker Tek Teker Oyunu Bitkiler ve Zombiler Bitkiler ve Zombiler Oyunu PUBG Mobile Online PUBG Mobile Online Oyunu Maymunu Kurtar Maymunu Kurtar Oyunu Petrol Kralı Petrol Kralı Oyunu Moto Stuntman Moto Stuntman Oyunu Bulmaca Parçalarını Sil Bulmaca Parçalarını Sil Oyunu

Zombi Ezme Oyunu Nasıl Oynanır?

Korkunç bir felaket yaşandı ve zombiler artık etrafta dolaşıyor. İnsanlar, hayatta kalmak için zorlu bir mücadele veriyorlar. Sen de bu mücadelede yer alıyorsun ve zombilerle savaşıyorsun. Hedefine ulaşmadan önce onları yok etmek zorundasın. Ancak bu kolay olmayacak. Tüm zombilere dokunman gerekiyor ve aynı zamanda onların saldırılarından kaçman gerekiyor. Bu şekilde dünyayı kurtarabilirsin.

Ancak senin de sınırlı bir gücün var. Sadece 3 canın var ve zombiler ekranın alt kısmına ulaşırsa, her biri için 1 canını kaybedeceksin. Bu nedenle, zombilerle savaşırken dikkatli olman gerekiyor.

Zombi saldırılarına karşı hazırlıklı olmalısın. Onların saldırılarından kaçmak için hızlı olmalı ve zekice hamleler yapmalısın. Onları yok etmek için de elindeki tüm silahları kullanmalısın.

Bu zorlu mücadelede başarılı olmak için sabırlı olmalısın. Zombilerin sayısı arttıkça daha da zorlu hale gelecek ama pes etmeden mücadeleye devam etmelisin.

Dünya senin yardımına ihtiyaç duyuyor ve sen de kendini bu zorlu göreve adamalısın. Unutma, her bir zombiye dokunman dünya için bir adım daha ileriye gitmek demektir. Ancak dikkatli olmalısın, çünkü zombiler seni bekliyor.

Zombi Ezme Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
1 + 3 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2023 1001oyun.org