Kategoriler Oyun Ara

Gizlilik Politikası

Çocuk, Anne ve Babalar

Site kullanıcılarımızdan gelen her türlü kişisel bilgiyi koruma, saklama ve üçüncü kişiler ile paylaşmama ilkesine her zaman bağlı kalmaktayız. Bu ilkeye özen ve saygı çerçevesi içerisinde oldukça fazla önem verilmektedir. Gizlilik ilkelerimiz kapsamında, kullanıcılarımızdan ne tür bilgileri topladığımızı, toplanan bu bilgileri ne yapacağımızı ve üçüncü kişilerin bu bilgilere müdahale edemeyeceğini açıklamaktayız. Sitemiz gerek gizlilik gerekse diğer konulardaki tüm prensiplerine saygılı bir yaklaşımın içerisinde olmaktadır. Anne ve babaların yanı sıra kanunlar kapsamında bir çocuğun velisi olan kişilerin bu sayfada yazan tüm gizlilik ilkelerimizi ve kullanım koşullarımızı çocuklarına açıklaması ve konuşması tavsiye edilmektedir.

Üye Olmayan Kişiler İçin Gizlilik İlkesi

Sitemize giren üyelerin ve ziyaretçilerin sitemizi kullanabilmeleri için üyelik kaydı yapmalarına gerek olmamasının yanı sıra herhangi bir zorunluluk da bulunmamaktadır.

Güvenlik

1001oyun.org Web Sitemizin yöneticileri, sitemizin güvenli ve eğlenceli bir yer olarak kalması için siteyi korumakta ve ellerinden gelen bütün gayretleri göstermektedir. Ayrıca sürekli olarak sitenin güvenlik ile ilgili çözümleri incelenmekte ve takip edilmektedir. Site yöneticilerimiz, sitenin güvenlik ve içerik konusundaki denetlemesini yapacak ancak içerik ve mesajlar ile ilgili oluşabilecek uygunsuz içeriklerden de sorumlu kabul edilemeyecektir. Kullanıcılarımızın hepsine, kişisel bilgilerinin görünürlülüğü konusunda denetim yapmaları konusunda önerilerde bulunmaktayız. Ayrıca kullanıcılarımızın gizliliklerini korumaları ile ilgili yaptırımlar da kullanıcılar üzerinde olacaktır. Kişilerin kendi kişisel bilgilerini tanımadığı kişiler ile paylaşması sonrasında sitemiz sorumlu tutulamayacaktır. Başkalarının kişisel bilgilerini onlardan onay almadan üçüncü kişilerle paylaşmanız etik ve doğru bir hareket değildir. Sitemiz üzerinde sizi rahatsız edebilen ya da uygunsuz olabilen durumları fark etmeniz halinde en kısa sürede site yöneticilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Gizlilik ilkelerimizin yanı sıra kullanım koşulları belgelerimizi ihlal eden veya görmezden gelen tüm üyeler vakit kaybetmeden web sitemizden uzaklaştırılabilmektedir.


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org