3D Araba Park Etme Oyunu

3D Araba Park Etme Nasıl Oynanır?

3D Araba Park Etme oyununu oynarken, bilgisayar klavyesi kullanıyorsanız "A, S, D, W" tuşları veya yön tuşları ile aracınızı yönlendirebilirsiniz. Cep telefonları ve tabletlerde ise ekranın alt kısmında bulunan yukarı ve aşağı ok butonlarına dokunarak aracınızı ileri ve geri hareket ettirebilir, sağ ve sol ok butonlarına dokunarak aracı sağa ve sola çevirebilirsiniz. Ayrıca, parmağınızı veya fareyi ekranda sürükleyerek kamera açısını değiştirebilirsiniz.

Oyundaki parkurun sağ ve sol tarafında bariyerler bulunurken, ilerledikçe parkurda engeller, rampalar ve zorlu bölümler karşınıza çıkar. Aracınızı dikkatlice yönlendirmezseniz veya kaza yaparsanız, hatta aracınızı parkur dışına çıkarıp devirirseniz, aracınız yanar ve aynı bölüme tekrar başlamak zorunda kalırsınız.

Her seviyenin sonunda ise siyah-beyaz bir kare alana ulaşmanız gerekiyor. Bu alana sorunsuz bir şekilde ulaştığınızda bölümü tamamlar ve bir sonraki seviyeye geçerek 3D Araba Park Etme maceranıza devam edersiniz. Oyunda her bölümde farklı bir parkurda araç sürme deneyimi yaşayarak heyecan dolu anlar yaşarsınız. Başarılar dileriz!

Benzer Oyunlar

3D Araba Park Etme Yorumları

YORUMLAR 0
1 + 2 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2023 1001oyun.org