Kategoriler Oyun Ara
Om Nom Bubbles Om Nom Bubbles Oyunu Grand Clash Arena Grand Clash Arena Oyunu Polis Arabası Sürme Polis Arabası Sürme Oyunu Akıl Hastanesinden Kaçış Akıl Hastanesinden Kaçış Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 2% Beğenmedim 98% Beğendim Adem ile Havva
Eat Blobs Simulator Eat Blobs Simulator Oyunu Ninja Zamanı Ninja Zamanı Oyunu Tavuk Savaşları Tavuk Savaşları Oyunu Çılgın Sürücüler Çılgın Sürücüler Oyunu Tank Savaşı Tank Savaşı Oyunu Super Oliver World Super Oliver World Oyunu
Tavuk Savaşları Tavuk Savaşları Oyunu Çılgın Sürücüler Çılgın Sürücüler Oyunu Tank Savaşı Tank Savaşı Oyunu Super Oliver World Super Oliver World Oyunu Balon Yarışı Balon Yarışı Oyunu Kamyon Yarışı Kamyon Yarışı Oyunu Skydom Skydom Oyunu

Adem ile Havva Oyunu Nasıl Oynanır?

Adem ile Havva oyunu, ormanın derinliklerinde geçen heyecan dolu bir macerayı anlatır. Adem, ormanda yetişen kırmızı gülü alarak Havva'ya götürmek istemektedir. Ancak bu yolculukta karşısına çeşitli engeller çıkmaktadır. Siz de oyuna dahil olarak Adem'in bu engelleri aşmasına yardımcı olacaksınız. 

Ormanda dolaşırken Adem, beklenmedik bir şekilde karşısına çıkan dinozorla karşılaşır. Dinozor, devasa boyutlarıyla Adem'i korkutsa da aslında dost canlısıdır. Onunla iletişim kurup gülü alabilmesi için dinozorun yardımını istemelidir. Dinozor, güçlü kollarıyla ağaçlara tırmanabilir veya zorlu yolları açabilir. Adem, dinozorun yardımıyla engelleri aşarak gülü elde eder.

Ancak dinozorun yardımı yeterli olmaz ve ormanda ilerlerken yarasa sürüsüyle karşılaşır. Yarasalar, hızlı ve çevik uçma yetenekleriyle bilinirler. Adem, yarasaların göç rotasını takip ederek onlardan yardım alabilir. Yarasalar, Adem'i omuzlarında taşıyarak zorlu geçitlerin üstesinden gelmesine yardımcı olur. Adem, yarasaların yardımıyla gülü Havva'ya götürebilmek için bir adım daha atmış olur.

Yolculuk devam ederken Adem, yürüyüş hızıyla bilinen kaplumbağayla karşılaşır. Kaplumbağa, yavaş hareket etse de sağlam bir sırt kabuğuna sahiptir. Adem, kaplumbağanın kabuğuna binerek suları geçebilir veya tehlikeli bölgelerde güvenli bir şekilde ilerleyebilir. Kaplumbağanın yardımıyla Adem, son engelleri de aşarak Havva'ya gülü ulaştırır.

Oyun boyunca Adem ile Havva'nın birbirlerine kavuşmaları için ipuçlarını bulup ilerlemeye çalışacaksınız. Macera dolu bu oyunda, ormandaki hayvanlarla işbirliği yaparak Adem'e destek olacak ve gülü Havva'ya ulaştırmasına yardımcı olacaksınız.

Adem ile Havva Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
8 + 3 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org