Camdan Atlama Camdan Atlama Oyunu Geri Dönüşüm Geri Dönüşüm Oyunu Drift Koşu Yarışı Drift Koşu Yarışı Oyunu Tek Teker Tek Teker Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 0% Beğenmedim 100% Beğendim Balık Diş Doktoru
Bitkiler ve Zombiler Bitkiler ve Zombiler Oyunu Moto Stuntman Moto Stuntman Oyunu Köpeği Kurtar 2 Köpeği Kurtar 2 Oyunu Rainbow Obby Rainbow Obby Oyunu Saldırı Timi Saldırı Timi Oyunu Şehir Savunma Şehir Savunma Oyunu
Köpeği Kurtar 2 Köpeği Kurtar 2 Oyunu Rainbow Obby Rainbow Obby Oyunu Saldırı Timi Saldırı Timi Oyunu Şehir Savunma Şehir Savunma Oyunu Motorcu Çocuk Motorcu Çocuk Oyunu Avcı Kurt Avcı Kurt Oyunu Penguen Koşusu Penguen Koşusu Oyunu

Balık Diş Doktoru Oyunu Nasıl Oynanır?

Balık Diş Doktoru Oyunu, ağız sağlığının önemini vurgulayan eğlenceli bir oyundur. Oyunda, canlıların ağız problemlerini çözmek için farklı malzemeler kullanmanız gerekiyor. Malzemeleri kullanarak ağız bakımı yaparak canlıların dişlerini ve ağızlarını sağlıklı hale getirmeniz gerekiyor.

Oyunda, her canlının farklı bir ağız problemi var. Kullanacağınız malzemeler ve bölgeler, ekrandaki resimlerle size gösteriliyor. Genelde aynı malzemeleri kullanarak işlem yapmanız gerekiyor. İlk olarak, canlının dilindeki tortuları sprey kullanarak temizlemeniz gerekiyor. Daha sonra, büyüteçle dilin yakınlaştırıp, dil üzerindeki mikropları tek tek yok etmelisiniz. Malzemeleri seçtiğinizde, yapacağınız işlem ekrandaki resimden size tarif ediliyor. Ayrıca, işlemleri yaparken ekranda görünen barı doldurarak işlemin süresini takip edebilirsiniz.

Oyunda cımbızla dişler arasındaki artıkları alıp, tepsiye koymanız gerekiyor. Sonrasında, dişlerin üzerine macunu sürüp, fırçayla dişleri fırçalamalısınız. Ağızda biriken suyu hortumla çekmeli ve şırınga yardımıyla ağız içindeki yaraları ve iltihapları iyileştirmelisiniz. Kırık dişlerin yerine dolgu yapmalı ve son olarak telleri takarak işlemi tamamlamalısınız.

Oyunda, dikkatli ve sabırlı olmanız gerekiyor. Her canlının ağız problemleri farklı olduğu için malzemeleri doğru kullanarak işlem yapmanız gerekiyor. Ayrıca, ekrandaki resimleri ve barı takip ederek işlemi zamanında bitirmeniz gerekiyor.

Balık Diş Doktoru Oyunu, ağız sağlığı hakkında bilgi sahibi olmanızı ve ağız bakımının önemini anlamanızı sağlıyor. Eğlenceli yapısı ile çocuklar ve yetişkinler tarafından sevilerek oynanıyor. Oyunu oynayarak ağız sağlığı hakkında bilgi sahibi olabilir ve aynı zamanda eğlenebilirsiniz.

Balık Diş Doktoru Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
1 + 5 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2023 1001oyun.org