Kategoriler Oyun Ara
Red Ball 5 Red Ball 5 Oyunu Çiftçi Çocuk Çiftçi Çocuk Oyunu Aşağı İnme Aşağı İnme Oyunu Mancınık Mancınık Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 0% Beğenmedim 100% Beğendim Çiftçi Çocuk
Tiny Fishing Tiny Fishing Oyunu Vida Sökme Vida Sökme Oyunu Koş Noel Baba Koş Koş Noel Baba Koş Oyunu Çılgın Hasta Çılgın Hasta Oyunu Çiftlik 2 Çiftlik 2 Oyunu Kardan Adam Yapma Kardan Adam Yapma Oyunu
Koş Noel Baba Koş Koş Noel Baba Koş Oyunu Çılgın Hasta Çılgın Hasta Oyunu Çiftlik 2 Çiftlik 2 Oyunu Kardan Adam Yapma Kardan Adam Yapma Oyunu Geri Dönüşüm Geri Dönüşüm Oyunu Tek Teker Tek Teker Oyunu Bitkiler ve Zombiler Bitkiler ve Zombiler Oyunu

Çiftçi Çocuk Oyunu Nasıl Oynanır?

Çiftçi Çocuk oyunu, bilgisayar kullanıcıları için "W, A, S, D" ve yön tuşlarıyla, mobil cihazlardaki oyuncular içinse ekranın sağ tarafındaki kontrol paneliyle karakter kontrolü sağlanan bir oyundur.

Oyuna başlarken kız veya erkek karakterlerden birini seçip 100 lira sermaye ile çiftliğinizi kurarsınız. Paranızı sağ üst köşede takip edebilir, çeşitli köşelerde tarla, reyon, kasa ve makineleri yerleştirmek için kare alanları kullanabilirsiniz. Her alanın üzerinde yeni bir tarla ya da reyon açmak için gereken para miktarı belirtilir. İlk olarak kasa, tarla ve stand kurarak çiftçi çocuk oyununa başlarsınız.

Tarlada yetişen sebze ve meyveleri toplayarak reyonlara dizersiniz. Müşteriler reyonlardan alışveriş yaparak size para kazandırır. Kazandığınız paraları kullanarak yeni makineler alabilir, çiftliğinizi geliştirip daha fazla ürün yetiştirebilirsiniz. Kasanızdaki para miktarı arttıkça kasiyer ve reyon görevlisi gibi personelleri işe alabilirsiniz.

Çiftçi Çocuk Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
1 + 2 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org