Tüfek Saldırısı Tüfek Saldırısı Oyunu PUBG Mobile Online PUBG Mobile Online Oyunu GTA 6 GTA 6 Oyunu Vex 7 Vex 7 Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 7% Beğenmedim 93% Beğendim Çöp Adam Takımı
Çöp Adam Takımı Çöp Adam Takımı Oyunu Sniper Combat Sniper Combat Oyunu Adam Kurtarma 4 Adam Kurtarma 4 Oyunu Fall Race 3D Fall Race 3D Oyunu Şişe Vurmaca Şişe Vurmaca Oyunu Keskin Nişancı Keskin Nişancı Oyunu
Adam Kurtarma 4 Adam Kurtarma 4 Oyunu Fall Race 3D Fall Race 3D Oyunu Şişe Vurmaca Şişe Vurmaca Oyunu Keskin Nişancı Keskin Nişancı Oyunu Mumya Avcısı Mumya Avcısı Oyunu Bullet Time Agent Bullet Time Agent Oyunu Gangster Hero Grand Gangster Hero Grand Oyunu

Çöp Adam Takımı Oyunu Nasıl Oynanır?

Çöp Adam Takımı oyununun yeni sürümü olan Stickman Team Force 2, oyuncuları Mısır'ın tehlikeli çöllerinde yeni bir heyecan verici macera için hazırlar. Bu oyun, cesur oyuncuları kız10.com'da tamamen ücretsiz olarak bekleyen destansı bir serinin ikinci bölümüdür. Bu yeni görevde, çöp adam takımı tekrar bir araya gelir ve zorlu görevi başarmak için işbirliği yapar. Oyunda, takımın lideri Jacky, asla hedefi kaçırmayan usta atıcı Jim ve her türlü zorluğun üstesinden gelebilen Joe gibi farklı yeteneklere sahip karakterlerle tanışırsınız. Her bir karakterin benzersiz yetenekleri, oyun boyunca karşılaşacağınız engelleri aşmanıza yardımcı olur.

Mısır'ın çöllerinde geçen bu macera sırasında, oyuncular takım arkadaşlarını yönlendirecek, zorlu bulmacaları çözecek ve tehlikeli düşmanlarla savaşacaklar. Oyunda işbirliği ve strateji önemlidir, çünkü her karakterin güçleri farklıdır ve görevleri tamamlamak için birlikte çalışmaları gerekecektir. Stickman Team Force 2, oyunculara eğlenceli bir oyun deneyimi sunarken aynı zamanda zeka ve strateji becerilerini sınıyor. Macera ve heyecan arayanlar için mükemmel bir seçenek olan bu oyun, çöp adam takımıyla birlikte yeni bir görevde cesaretinizi test etmeye davet ediyor.

Şimdi oyuna katılın, çöp adam takımınızı yönlendirin ve Mısır'ın tehlikeli çöllerindeki bu yeni macerayı fethedin! İyi eğlenceler ve başarılar dileriz!

Çöp Adam Takımı Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
7 + 7 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2023 1001oyun.org