Tüfek Saldırısı Tüfek Saldırısı Oyunu Pixel Köy Savaşı Pixel Köy Savaşı Oyunu Avcı Kurt Avcı Kurt Oyunu Çekiç Savaşı Çekiç Savaşı Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 0% Beğenmedim 100% Beğendim Hava Saldırısı
Galaksi Savaşları Galaksi Savaşları Oyunu Kartopu Saldırısı Kartopu Saldırısı Oyunu What The Hen What The Hen Oyunu Modern Combat Modern Combat Oyunu Kale Savunma Kale Savunma Oyunu Madness Combat Madness Combat Oyunu
What The Hen What The Hen Oyunu Modern Combat Modern Combat Oyunu Kale Savunma Kale Savunma Oyunu Madness Combat Madness Combat Oyunu Sokak Dövüşçüsü Sokak Dövüşçüsü Oyunu Meydan Savaşı Meydan Savaşı Oyunu Call of Duty Call of Duty Oyunu

Hava Saldırısı Oyunu Nasıl Oynanır?

Hava saldırısı oyununda bilgisayarda oynarken, helikopteri kontrol etmek için A ve D tuşlarını kullanarak sola ve sağa doğru hareket ettirebilirsiniz. Helikopteri ileri ve geri hareket ettirmek için ise yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Helikopteri kendi ekseni etrafında döndürmek için de yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Saldırmak için W tuşuna basarak ateş edebilirsiniz. Ayrıca SPACEBAR boşluk bırakma tuşunu kullanarak da ateş edebilirsiniz. Haritayı açıp kapatmak için M tuşuna basabilirsiniz.

Cep telefonu veya tabletlerde oynarken, helikopteri hareket ettirmek için R ve L tuşlarını kullanarak sağa ve sola doğru hareket ettirebilirsiniz. Helikopteri ileri ve geri hareket ettirmek için A ve C tuşlarını kullanabilirsiniz. Helikopteri kendi ekseni etrafında döndürmek için ise sağ ve sol yön butonlarına tıklayabilirsiniz. Saldırmak için D ve B tuşlarına basarak ateş edebilirsiniz. Haritayı açıp kapatmak için MAP butonuna tıklayabilirsiniz.

Harita üzerinde kırmızı noktalı bölgeler saldırı yapacağınız noktalardır. Bu bölgelerde düşmana ait silah fabrikaları, hava savunma sistemleri, savaş uçakları ve para kutuları bulunuyor. Silah fabrikaları, savunma bataryaları ve savaş uçaklarına ateş edip yok etmeniz gerekiyor.

Ayrıca, para kasaları, cephane kutuları ve benzin bidonlarını da helikoptere almanız gerekiyor. Helikopterin gölgesi kutuların ve benzin bidonlarının üzerine geldiğinde otomatik olarak aşağıya doğru bir ip salınıyor ve bunları yukarı doğru çekiyor. Füze ve mermileriniz bittiğinde savaşa devam edemiyorsunuz. Cephane kutularını alıp yeniden düşmana ateş ederek hava saldırısı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Düşmanın savunma bataryaları size füze atıyor. Eğer füzelerden kaçmazsanız veya kendinizi koruyamazsanız helikopteriniz yara alıyor ve parçalanarak yere düşüyor. Helikopteri koruyup harita üzerinde görünen tüm görevleri tamamlayarak bölümü bitirin ve bir sonraki bölüme geçiş yapın.

Hava Saldırısı Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
2 + 4 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2023 1001oyun.org