Kategoriler Oyun Ara
2 Kişilik Takım Savaşı 2 Kişilik Takım Savaşı Oyunu Puanlı Giydirme Puanlı Giydirme Oyunu Raft Wars 2 Raft Wars 2 Oyunu Gerçek Parkur Gerçek Parkur Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 0% Beğenmedim 100% Beğendim Kogama Two Fort
Belediye Otobüsü Belediye Otobüsü Oyunu Bahar Giysileri Bahar Giysileri Oyunu Şövalye Savaşı Şövalye Savaşı Oyunu Last War Survival Last War Survival Oyunu Su Savaşı Su Savaşı Oyunu Dart Atma Dart Atma Oyunu
Şövalye Savaşı Şövalye Savaşı Oyunu Last War Survival Last War Survival Oyunu Su Savaşı Su Savaşı Oyunu Dart Atma Dart Atma Oyunu Kış Makyajı Kış Makyajı Oyunu Lüks Araba Park Etme Lüks Araba Park Etme Oyunu Tepe Yarışı Tepe Yarışı Oyunu

Kogama Two Fort Oyunu Nasıl Oynanır?

Bu oyun, oyuncuların 3 boyutlu bir arenada birbirleriyle mücadele ettiği bir çoklu oyunculu nişancı oyunudur. Oyunda iki takım bulunur ve her takımın kendi üssü vardır. Oyuncular, rakip takımın üssüne saldırırken kendi üslerini de korumaya çalışırlar.

Oyunun temel kontrolleri şöyledir: "W" tuşu ile karakterinizi ileriye hareket ettirebilirsiniz, "S" tuşu ile geriye doğru gidebilirsiniz. "A" tuşu ile sola, "D" tuşu ile sağa hareket edebilirsiniz. "Space" tuşuna basarak karakterinizi zıplatırken, "K" tuşuyla yeniden doğabilirsiniz.

Oyuncular, rakip takıma karşı mücadele ederken silahlarını kullanırlar. Sol fare tuşu ile ateş edebilir, "V" tuşuna basarak silahlarını bırakabilirler. Ayrıca, "Q" tuşu ile silahlarını kınına koyabilir ve "E" tuşu ile eşyalarını kullanabilirler.

Oyuncuların üslerini korumak için önemli bir unsur, kapılarını kapatmaktır. Bu nedenle, oyuncular "E" tuşuna basarak kapıları kapatmalıdırlar.

Son olarak, oyuncular oyun menüsüne erişmek için "Esc" veya "M" tuşlarına basabilirler. Oyuncular, buradan oyunu bırakabilir, ayarları değiştirebilir veya tekrar oyuna katılabilirler.

Kogama Two Fort Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
9 + 7 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org