Geri Dönüşüm Geri Dönüşüm Oyunu Otobanda Araba Sürme Otobanda Araba Sürme Oyunu Maymunu Kurtar Maymunu Kurtar Oyunu Moto Stuntman Moto Stuntman Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 0% Beğenmedim 100% Beğendim Kogama Two Fort
Bulmaca Parçalarını Sil Bulmaca Parçalarını Sil Oyunu Suikastçı Ninja Suikastçı Ninja Oyunu Arabayı Yok Et Arabayı Yok Et Oyunu Pixel Köy Savaşı Pixel Köy Savaşı Oyunu Araba Park Araba Park Oyunu Ateş ve Su 9 Ateş ve Su 9 Oyunu
Arabayı Yok Et Arabayı Yok Et Oyunu Pixel Köy Savaşı Pixel Köy Savaşı Oyunu Araba Park Araba Park Oyunu Ateş ve Su 9 Ateş ve Su 9 Oyunu 3D Araba Yarışı 3D Araba Yarışı Oyunu Traffic Racer 2 Traffic Racer 2 Oyunu Traktör Sürme Traktör Sürme Oyunu

Kogama Two Fort Oyunu Nasıl Oynanır?

Bu oyun, oyuncuların 3 boyutlu bir arenada birbirleriyle mücadele ettiği bir çoklu oyunculu nişancı oyunudur. Oyunda iki takım bulunur ve her takımın kendi üssü vardır. Oyuncular, rakip takımın üssüne saldırırken kendi üslerini de korumaya çalışırlar.

Oyunun temel kontrolleri şöyledir: "W" tuşu ile karakterinizi ileriye hareket ettirebilirsiniz, "S" tuşu ile geriye doğru gidebilirsiniz. "A" tuşu ile sola, "D" tuşu ile sağa hareket edebilirsiniz. "Space" tuşuna basarak karakterinizi zıplatırken, "K" tuşuyla yeniden doğabilirsiniz.

Oyuncular, rakip takıma karşı mücadele ederken silahlarını kullanırlar. Sol fare tuşu ile ateş edebilir, "V" tuşuna basarak silahlarını bırakabilirler. Ayrıca, "Q" tuşu ile silahlarını kınına koyabilir ve "E" tuşu ile eşyalarını kullanabilirler.

Oyuncuların üslerini korumak için önemli bir unsur, kapılarını kapatmaktır. Bu nedenle, oyuncular "E" tuşuna basarak kapıları kapatmalıdırlar.

Son olarak, oyuncular oyun menüsüne erişmek için "Esc" veya "M" tuşlarına basabilirler. Oyuncular, buradan oyunu bırakabilir, ayarları değiştirebilir veya tekrar oyuna katılabilirler.

Kogama Two Fort Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
8 + 1 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2023 1001oyun.org