Kategoriler Oyun Ara
Dedektif Dedektif Oyunu Gerçek Parkur Gerçek Parkur Oyunu Top Savaşı Top Savaşı Oyunu Füzeden Kaçış Füzeden Kaçış Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 0% Beğenmedim 100% Beğendim Sapanla Top Atma
Domino Taşı Devirme Domino Taşı Devirme Oyunu Sapanla Top Atma Sapanla Top Atma Oyunu Arabayla Zombi Ezme Arabayla Zombi Ezme Oyunu Emoji Yılanlar Emoji Yılanlar Oyunu Minik Kahraman Minik Kahraman Oyunu Çöp Adam Futbol Çöp Adam Futbol Oyunu
Arabayla Zombi Ezme Arabayla Zombi Ezme Oyunu Emoji Yılanlar Emoji Yılanlar Oyunu Minik Kahraman Minik Kahraman Oyunu Çöp Adam Futbol Çöp Adam Futbol Oyunu Akvaryum Akvaryum Oyunu Koş Kedi Koş Koş Kedi Koş Oyunu Ördek Avcısı Ördek Avcısı Oyunu

Sapanla Top Atma Oyunu Nasıl Oynanır?

Sapanla top atma oyununda, ekranın alt kısmında sapan ve renkli toplar bulunurken üst kısımda kafeslerde hapsolmuş hayvanlar ve delikler yer alır. Oyuncu, sağ alt köşedeki topu seçer ve sapanla geriye çekerek atış yapar. Her topun gitmesi gereken yol, noktalı çizgilerle belirtilir. Amacı, her topu doğru deliğe sokarak hayvanları kurtarmaktır.

Her deliğin altında kaç top sokulması gerektiği belirtilir. Bu sayıya ulaşıldığında, hem hayvanlar kurtarılır hem de delik kapanır. Böylece bölüm tamamlanır ve bir sonraki seviyeye geçilir. Ancak toplar biterse ve hala kapanmamış delik varsa, oyuncu başarısız olur ve aynı bölüme geri döner.

Engellerin bulunduğu bölümlerde, oyuncunun topu engellere çarpmadan deliklere ulaştırması gerekir. Bunun için topu duvarlara çarptırarak açıyı ayarlamak önemlidir. Bu şekilde, bölümler daha kolay ve rahat bir şekilde tamamlanabilir.

Sapanla Top Atma Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
4 + 4 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org