Şehirler Arası Otobüs Sürme Oyunu

Şehirler Arası Otobüs Sürme Nasıl Oynanır?

Şehirler arası otobüs sürme oyunu yön tuşları, "SPACE" boşluk bırakma ve "C" tuşlarıyla oynanır. Yön tuşlarıyla aracınızı kontrol edin. Boşluk tuşuyla fren yapabilirsiniz ve "C" tuşunu kullanarak kamera açısını değiştirebilirsiniz. Oyunda amacınız, aracınızı perondaki yeşil alana doğru yönlendirip yolcuları araca almak. Ardından ekranda gelen pencereden, yolcuları hangi Avrupa başkentine götüreceğinizi seçmelisiniz. Her güzergahın uzunluğu ve ücreti farklıdır. Yolcuları sağ salim gidecekleri başkente ulaştırdığınızda para kazanırsınız. Biriktirdiğiniz parayla daha yeni ve güçlü otobüsler satın alabilirsiniz.

Ekranın sol üst köşesinde navigasyon bulunur. Navigasyon haritasında gideceğiniz güzergah kırmızı çizgilerle belirtilir. Bu kırmızı yolu takip ederek şehirler arası otobüs sürme macerasını yaşayabilirsiniz. Sol üst köşedeki mavi alanda aracınızın sağlamlık durumu görünür. Araç bir kaza yaparsa sağlamlık azalır. Bu çubuk 0'a ulaşırsa, oyunu kaybedersiniz ve aynı bölümü tekrar başlatmanız gerekir.

Benzer Oyunlar

Şehirler Arası Otobüs Sürme Yorumları

YORUMLAR 1
3 + 1 =
kerem - 1.10.2023
şehirler arası otobüs sürme oyunu yön tuşları space boşluk bırakma ve c tuşlarıyla oynanır yön tuşlarıyla yolcuya çarpmadan frenleyip yolcu almayı düşünüyorum

RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2023 1001oyun.org