Kategoriler Oyun Ara
Red Ball 5 Red Ball 5 Oyunu Çiftçi Çocuk Çiftçi Çocuk Oyunu Aşağı İnme Aşağı İnme Oyunu Mancınık Mancınık Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar Video 5% Beğenmedim 95% Beğendim Tek Teker
Çizgi Araba Çizgi Araba Oyunu Tiny Fishing Tiny Fishing Oyunu Human Wheel Human Wheel Oyunu Vida Sökme Vida Sökme Oyunu Koş Noel Baba Koş Koş Noel Baba Koş Oyunu Çılgın Hasta Çılgın Hasta Oyunu
Human Wheel Human Wheel Oyunu Vida Sökme Vida Sökme Oyunu Koş Noel Baba Koş Koş Noel Baba Koş Oyunu Çılgın Hasta Çılgın Hasta Oyunu Çiftlik 2 Çiftlik 2 Oyunu Kardan Adam Yapma Kardan Adam Yapma Oyunu Geri Dönüşüm Geri Dönüşüm Oyunu

Tek Teker Oyunu Nasıl Oynanır?

Tek teker oyunu, ekranın alt kısmında 1, 2 ve 4 numaralı butonlarla kontrol edilen bir bisiklet simülasyonudur. Oyuncu, parkurun üst kısmında yer alan farklı sayıda yolda tek teker bisiklet üzerinde ilerlemektedir. Kontrol için 1, 2 ve 4 numaralı butonlara tıklanarak bisikletin tekerlek ve dingil sayısı değiştirilebilir. Parkurda karşımıza çıkan sabit veya hareketli engelleri aşarak ilerlemeye çalışırken, fare veya parmak dokunuşuyla bisikleti yukarı zıplatmak mümkündür.

Engel ve tuzakları aşarak parkurda ilerleyen oyuncu, elmasları toplayarak puan kazanır. Toplanan elmas sayısı, ekranın üst tarafında bulunan SCORE bölümünde takip edilebilir. Kazanılan puanlar, SHOP bölümünden karakterinize çeşitli kıyafetler satın almak için kullanılabilir. Bu sayede oyuncu, yeni karakteriyle bir sonraki bölümlere geçerek tek teker oyununu sürdürebilir.

Oyuncu, parkurdan düşer veya engel/tuzaklara çarparsa, başlangıç noktasından yeniden başlamak zorundadır. Oyunun heyecan dolu atmosferinde elmas toplama ve engelleri aşma becerisi, oyuncuya yüksek puanlar kazandırır ve SHOP bölümündeki kıyafet seçenekleriyle oyun deneyimini özelleştirmesine olanak tanır.

Tek Teker Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
6 + 2 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org