Kategoriler Oyun Ara
Polis Arabası Sürme Polis Arabası Sürme Oyunu Çılgın Sürücüler Çılgın Sürücüler Oyunu Kamyon Yarışı Kamyon Yarışı Oyunu Offroad Adası Offroad Adası Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 4% Beğenmedim 96% Beğendim Tır Simülasyonu
Çılgın Araba Yarışı Çılgın Araba Yarışı Oyunu Otoban Yarışı Otoban Yarışı Oyunu Güçlü Yıkama Güçlü Yıkama Oyunu Off Road Off Road Oyunu Belediye Otobüsü Belediye Otobüsü Oyunu Hızlı Taksi Şoförü Hızlı Taksi Şoförü Oyunu
Güçlü Yıkama Güçlü Yıkama Oyunu Off Road Off Road Oyunu Belediye Otobüsü Belediye Otobüsü Oyunu Hızlı Taksi Şoförü Hızlı Taksi Şoförü Oyunu Arabayla Zombi Ezme Arabayla Zombi Ezme Oyunu Motor Taksi Motor Taksi Oyunu Lüks Araba Park Etme Lüks Araba Park Etme Oyunu

Tır Simülasyonu Oyunu Nasıl Oynanır?

Tır Simülasyonu oyununda, aracı kontrol etmek için "W, A, S, D" tuşlarını veya yön tuşlarını kullanıyorsunuz. Ayrıca kamera açısını değiştirmek için "C" tuşuna veya ekrandaki kamera resmine tıklayabilirsiniz. Mobil cihazlarda ise ekranın sağ ve sol tarafındaki OK düğmelerine dokunarak aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Oyunda zorlu virajları başarılı bir şekilde geçmek için aracı kontrol etmeniz gerekiyor. Kaza yapmadan yolunuza devam etmek için dikkatli olmalısınız. Kamera görüntüsünü değiştirerek çevrenizi gözlemleyebilir ve virajları daha iyi anlayabilirsiniz.

Oyun ekranında bir pusula bulunuyor. Pusula üzerindeki kare, aracınızın konumunu gösterirken turuncu nokta ise yükü bırakmanız gereken konumu gösterir. Görevlendirildiğiniz noktaya doğru sürüş yapmanız gerekiyor.

Her bölüme başlarken, çekici kafasını dorseye yaklaştırıp "T" tuşuna basarak dorseyi araca bağlamalısınız. Dorsede yükler bulunur ve bu yükler düştükçe ekranın üst tarafında görünen yıldız sayısı azalır. Eğer tüm yükler düşerse veya aracı devirirseniz, yanarsınız ve aynı bölüme tekrar başlamanız gerekir. Yükleri düşürmemek ve aracı devirmemek için aracı güvenli bir şekilde sürerek görevinizi tamamlamalısınız.

Her bölümü tamamladığınızda para kazanırsınız. Bu paraları kullanarak daha güçlü araçlar satın alabilir ve sonraki bölümlerde daha iyi performans gösterebilirsiniz.

Bu şekilde, Tır Simülasyonu oyununu oynayarak çeşitli bölümleri tamamlayabilir, para biriktirebilir ve daha güçlü araçlarla ilerleyebilirsiniz. Her seviyede daha fazla zorluk ve meydan okuma sizi bekliyor. Başarılar dilerim!

Tır Simülasyonu Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
6 + 8 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org