Otobanda Araba Sürme Otobanda Araba Sürme Oyunu Arabayı Yok Et Arabayı Yok Et Oyunu Zorlu Jip Parkuru Zorlu Jip Parkuru Oyunu Araba Park Araba Park Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 4% Beğenmedim 96% Beğendim Tır Simülasyonu
Traffic Racer 2 Traffic Racer 2 Oyunu Traktör Sürme Traktör Sürme Oyunu Otobüs Sürme Otobüs Sürme Oyunu Drag Yarışı 3D Drag Yarışı 3D Oyunu Kamyon Tamir Etme Kamyon Tamir Etme Oyunu Araba Modifiye Araba Modifiye Oyunu
Otobüs Sürme Otobüs Sürme Oyunu Drag Yarışı 3D Drag Yarışı 3D Oyunu Kamyon Tamir Etme Kamyon Tamir Etme Oyunu Araba Modifiye Araba Modifiye Oyunu Uçan Polis Arabası Uçan Polis Arabası Oyunu Blocky Roads Blocky Roads Oyunu Araba Savaşları Araba Savaşları Oyunu

Tır Simülasyonu Oyunu Nasıl Oynanır?

Tır Simülasyonu oyununda, aracı kontrol etmek için "W, A, S, D" tuşlarını veya yön tuşlarını kullanıyorsunuz. Ayrıca kamera açısını değiştirmek için "C" tuşuna veya ekrandaki kamera resmine tıklayabilirsiniz. Mobil cihazlarda ise ekranın sağ ve sol tarafındaki OK düğmelerine dokunarak aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Oyunda zorlu virajları başarılı bir şekilde geçmek için aracı kontrol etmeniz gerekiyor. Kaza yapmadan yolunuza devam etmek için dikkatli olmalısınız. Kamera görüntüsünü değiştirerek çevrenizi gözlemleyebilir ve virajları daha iyi anlayabilirsiniz.

Oyun ekranında bir pusula bulunuyor. Pusula üzerindeki kare, aracınızın konumunu gösterirken turuncu nokta ise yükü bırakmanız gereken konumu gösterir. Görevlendirildiğiniz noktaya doğru sürüş yapmanız gerekiyor.

Her bölüme başlarken, çekici kafasını dorseye yaklaştırıp "T" tuşuna basarak dorseyi araca bağlamalısınız. Dorsede yükler bulunur ve bu yükler düştükçe ekranın üst tarafında görünen yıldız sayısı azalır. Eğer tüm yükler düşerse veya aracı devirirseniz, yanarsınız ve aynı bölüme tekrar başlamanız gerekir. Yükleri düşürmemek ve aracı devirmemek için aracı güvenli bir şekilde sürerek görevinizi tamamlamalısınız.

Her bölümü tamamladığınızda para kazanırsınız. Bu paraları kullanarak daha güçlü araçlar satın alabilir ve sonraki bölümlerde daha iyi performans gösterebilirsiniz.

Bu şekilde, Tır Simülasyonu oyununu oynayarak çeşitli bölümleri tamamlayabilir, para biriktirebilir ve daha güçlü araçlarla ilerleyebilirsiniz. Her seviyede daha fazla zorluk ve meydan okuma sizi bekliyor. Başarılar dilerim!

Tır Simülasyonu Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
7 + 1 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2023 1001oyun.org