Otobanda Araba Sürme Otobanda Araba Sürme Oyunu Arabayı Yok Et Arabayı Yok Et Oyunu Zorlu Jip Parkuru Zorlu Jip Parkuru Oyunu Araba Park Araba Park Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 6% Beğenmedim 94% Beğendim Traffic Racer 2
Traffic Racer 2 Traffic Racer 2 Oyunu Traktör Sürme Traktör Sürme Oyunu Otobüs Sürme Otobüs Sürme Oyunu Drag Yarışı 3D Drag Yarışı 3D Oyunu Kamyon Tamir Etme Kamyon Tamir Etme Oyunu Araba Modifiye Araba Modifiye Oyunu
Otobüs Sürme Otobüs Sürme Oyunu Drag Yarışı 3D Drag Yarışı 3D Oyunu Kamyon Tamir Etme Kamyon Tamir Etme Oyunu Araba Modifiye Araba Modifiye Oyunu Uçan Polis Arabası Uçan Polis Arabası Oyunu Blocky Roads Blocky Roads Oyunu Araba Savaşları Araba Savaşları Oyunu

Traffic Racer 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Traffic Racer 2 oyunu, bilgisayar ve mobil cihazlarda farklı kontrollerle oynanabilen keyifli bir yarış oyunudur. Bu oyun, kariyer, altın yarışı, sonsuz yarış ve ustalık yarışı olmak üzere dört farklı bölümden oluşur.

Kariyer Yarışı, 20 farklı bölümden oluşur. Her bölümde, belirli bir süre içinde parkurun sonuna ulaşmaya çalışırsınız. Süre dolarsa veya kaza yaparsanız, bölümü yeniden başlatmanız gerekebilir. Diğer arabalara çarpmamak için makas atarak sollamak önemlidir. Ekranın alt tarafında parkurun uzunluğunu ve aracınızın konumunu görebilirsiniz.

Aracınızın direksiyonunda yer almak isterseniz, "KAMERA" düğmesine dokunarak birinci şahıs görünümüne geçebilirsiniz. Aynı düğmeye tekrar dokunarak kamera açısını değiştirebilirsiniz. "NITRO" düğmesi ile hızınızı artırabilir, "SAAT" düğmesine dokunarak ek süre kazanabilirsiniz.

Altın yarışı bölümünde, banka arabalarından dökülen altınları toplarsınız. "SONSUZ YARIŞ" bölümünde, kaza yapana kadar sonsuz bir parkurda sürersiniz. "USTALIK YARIŞI" bölümünde ise belirli görevleri yerine getirmeye çalışırsınız. Bölümleri ve görevleri tamamladıkça para kazanırsınız. Kazandığınız paraları kullanarak aracınızı yükseltebilir veya yeni araçlar satın alabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı araçlarla sonraki bölümlere başlayabilirsiniz.

Traffic Racer 2 oyunu, farklı oyun modları ve özelleştirme seçenekleri ile eğlenceli bir yarış deneyimi sunar. Oyunun tadını çıkarın ve kariyerinizde yükselerek daha fazla ödül kazanın!

Traffic Racer 2 Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
8 + 9 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2023 1001oyun.org