Kategoriler Oyun Ara
Arabayla Zombi Ezme Arabayla Zombi Ezme Oyunu Motor Taksi Motor Taksi Oyunu Lüks Araba Park Etme Lüks Araba Park Etme Oyunu Tepe Yarışı Tepe Yarışı Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 10% Beğenmedim 90% Beğendim Traffic Racer 2
Uçan Araba Parkuru Uçan Araba Parkuru Oyunu Engelli Araba Yarışı Engelli Araba Yarışı Oyunu Otobanda Otobüs Sürme Otobanda Otobüs Sürme Oyunu Jip Parkuru Jip Parkuru Oyunu Çizgi Araba Çizgi Araba Oyunu Nakliye Kamyonu Nakliye Kamyonu Oyunu
Otobanda Otobüs Sürme Otobanda Otobüs Sürme Oyunu Jip Parkuru Jip Parkuru Oyunu Çizgi Araba Çizgi Araba Oyunu Nakliye Kamyonu Nakliye Kamyonu Oyunu Trafik Kontrol Trafik Kontrol Oyunu 4x4 Kamyon 4x4 Kamyon Oyunu Otobanda Araba Sürme Otobanda Araba Sürme Oyunu

Traffic Racer 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Traffic Racer 2 oyunu, bilgisayar ve mobil cihazlarda farklı kontrollerle oynanabilen keyifli bir yarış oyunudur. Bu oyun, kariyer, altın yarışı, sonsuz yarış ve ustalık yarışı olmak üzere dört farklı bölümden oluşur.

Kariyer Yarışı, 20 farklı bölümden oluşur. Her bölümde, belirli bir süre içinde parkurun sonuna ulaşmaya çalışırsınız. Süre dolarsa veya kaza yaparsanız, bölümü yeniden başlatmanız gerekebilir. Diğer arabalara çarpmamak için makas atarak sollamak önemlidir. Ekranın alt tarafında parkurun uzunluğunu ve aracınızın konumunu görebilirsiniz.

Aracınızın direksiyonunda yer almak isterseniz, "KAMERA" düğmesine dokunarak birinci şahıs görünümüne geçebilirsiniz. Aynı düğmeye tekrar dokunarak kamera açısını değiştirebilirsiniz. "NITRO" düğmesi ile hızınızı artırabilir, "SAAT" düğmesine dokunarak ek süre kazanabilirsiniz.

Altın yarışı bölümünde, banka arabalarından dökülen altınları toplarsınız. "SONSUZ YARIŞ" bölümünde, kaza yapana kadar sonsuz bir parkurda sürersiniz. "USTALIK YARIŞI" bölümünde ise belirli görevleri yerine getirmeye çalışırsınız. Bölümleri ve görevleri tamamladıkça para kazanırsınız. Kazandığınız paraları kullanarak aracınızı yükseltebilir veya yeni araçlar satın alabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı araçlarla sonraki bölümlere başlayabilirsiniz.

Traffic Racer 2 oyunu, farklı oyun modları ve özelleştirme seçenekleri ile eğlenceli bir yarış deneyimi sunar. Oyunun tadını çıkarın ve kariyerinizde yükselerek daha fazla ödül kazanın!

Traffic Racer 2 Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
6 + 5 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org