Kategoriler Oyun Ara
Tavuk Savaşları Tavuk Savaşları Oyunu Battle Royale Battle Royale Oyunu Moon Clash Heroes Moon Clash Heroes Oyunu Vahşi Hayvan Avı Vahşi Hayvan Avı Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 10% Beğenmedim 90% Beğendim Armed Forces IO
Füzeden Kaçış Füzeden Kaçış Oyunu Dinozor Avcısı Dinozor Avcısı Oyunu Motosikletli Katil Motosikletli Katil Oyunu GTA Kaçış GTA Kaçış Oyunu Keskin Nişancı 2 Keskin Nişancı 2 Oyunu Komando Komando Oyunu
Motosikletli Katil Motosikletli Katil Oyunu GTA Kaçış GTA Kaçış Oyunu Keskin Nişancı 2 Keskin Nişancı 2 Oyunu Komando Komando Oyunu Tüfek Saldırısı Tüfek Saldırısı Oyunu PUBG Mobile Online PUBG Mobile Online Oyunu GTA 6 GTA 6 Oyunu

Armed Forces IO Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun deneyiminizi geliştirmek ve karşılaşacağınız zorlukları aşmak için Armed Forces IO oyununun temel kontrollerini etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Karakterinizi yönlendirmek için "W, A, S, D" veya ok tuşlarına başvurarak ileri, sola, geri ve sağa hareket edebilirsiniz.

Çevrenizi incelemek ve stratejinizi oluşturmak için fareyi kullanarak kameranızı döndürebilirsiniz. Aynı zamanda, düşmanlarınıza karşı etkili bir savunma ve saldırı gerçekleştirebilmek için silahınızı ateşlemek için farenin sol tuşunu kullanabilirsiniz.

Uzaktaki hedeflere odaklanmak için silahınızın dürbününü açmak için farenin sağ tuşunu kullanabilirsiniz. Bu, düşmanlarınızı daha net görebilmenize yardımcı olabilir. Hızlı manevralar yapmak ve düşman ateşinden kaçmak için "SPACE" tuşuna basarak kayabilirsiniz.

Farklı silahları seçmek ve stratejinizi değiştirmek için "1, 2, 3" tuşlarını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda takım arkadaşlarınızla etkileşimde bulunmak için "E" veya "F" tuşlarını kullanabilirsiniz, bu da takım koordinasyonunu artırabilir.

Oyun içinde yerdeki silahları toplayarak gücünüzü artırabilir ve düşmanları etkisiz hale getirebilirsiniz. Bomba ve dinamit atmak için "G" tuşuna basabilir ve stratejinizi güçlendirebilirsiniz.

Düşman ateşinden korunmak veya sessizce hareket etmek için "C" tuşunu kullanarak çömelme pozisyonuna geçebilirsiniz.

Oyunun açılış sayfasında, gerçek kişilere karşı veya bilgisayar botlarına karşı savaşmak için "PLAY ONLINE" veya "BATTLE" seçeneklerini kullanabilirsiniz. "GAME MODES" bölümünden istediğiniz savaş türünü seçerek "CONFIRM AND PLAY" tuşuna tıklayarak savaşı başlatabilirsiniz. Her bölüm 10 dakika sürer ve ekranın üst tarafında süre, harita, skor tablosu ve kullanılan silahlar gibi bilgiler görüntülenir.

Armed Forces IO Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
6 + 4 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org