Kategoriler Oyun Ara
Puanlı Giydirme Puanlı Giydirme Oyunu Giysi Tasarlama Giysi Tasarlama Oyunu Bahar Giysileri Bahar Giysileri Oyunu Ellie ve Arkadaşları Ellie ve Arkadaşları Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 11% Beğenmedim 89% Beğendim Giysi Dükkanı
Giysi Dükkanı Giysi Dükkanı Oyunu Moda Kıyafetleri Moda Kıyafetleri Oyunu Bella Gece Partisi Bella Gece Partisi Oyunu Büyücü Cadı Büyücü Cadı Oyunu Oyuncak Bebek Giydirme Oyuncak Bebek Giydirme Oyunu Güzel Kızı Giydirme Güzel Kızı Giydirme Oyunu
Bella Gece Partisi Bella Gece Partisi Oyunu Büyücü Cadı Büyücü Cadı Oyunu Oyuncak Bebek Giydirme Oyuncak Bebek Giydirme Oyunu Güzel Kızı Giydirme Güzel Kızı Giydirme Oyunu Moda Yarışması Moda Yarışması Oyunu Moda Tutkunu Moda Tutkunu Oyunu Plaj Partisi Giydirme Plaj Partisi Giydirme Oyunu

Giysi Dükkanı Oyunu Nasıl Oynanır?

Giysi Dükkanı oyunu, el becerinizi ve hızınızı test eden eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Oyunda, konfeksiyon işçisini fare veya parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek kontrol edersiniz, böylece kumaşları kesme, dikme ve satış için hazırlayabilirsiniz. Oyunun ekranında bir dizi farklı bölüm bulunur.

Ekranın sağ tarafında kumaşların, düğmelerin ve fermuarların bulunduğu depolar vardır. Sol tarafta, konfeksiyonun kesme ve dikme makineleri bulunur. Alt tarafta ise fabrika satış mağazası yer alır. Oyunun amacı, bu farklı bölümleri etkili bir şekilde yönlendirerek kumaşları kesip dikerken, düğmeleri ve fermuarları eklemek ve sonunda hazır giysileri satışa sunmaktır.

Başlangıçta kumaş deposundan kumaşları alıp kesme makinesindeki işçinin yanına taşırsınız. Kesilen kumaşları dikiş makinesine ileterek giyim eşyalarını oluşturursunuz. Bu aşamada düğme ve fermuar deposundan da gerekli malzemeleri toplarsınız. Tamamlandığında, dikilen kıyafetler sol taraftaki askılara asılır ve hazır hale gelir. Ardından, giysileri fabrika satış mağazasına götürüp reyonlara asarak müşterilerin beğenisine sunarsınız. Müşteriler ürünleri mağazada inceleyip satın alır ve kasada ödeme yaparak size gelir sağlar.

Kasada biriken para miktarını ekranın sağ üst köşesinden takip edebilirsiniz. Bu kazandığınız parayı kullanarak, işçinizin ürün taşıma kapasitesini artırabilir ve satış başına kazanacağınız miktarı artırabilirsiniz. Her bölümde, farklı bir ürünün üretimini tamamlarsınız ve bölümü tamamlamak için belirlenen hedefe ulaşırsınız. İşçinizin elinde fazla ürün kaldığında, ÇÖP KUTUSU butonuna tıklayarak işçinin elini boşaltabilirsiniz.

Giysi Dükkanı oyunu, strateji ve hızın önemli olduğu keyifli bir simülasyon oyunudur. Ürünleri üretirken ve satarken dikkatli olmalı ve kasanızı doldurarak hedeflere ulaşmalısınız. Bu oyun, giyim endüstrisini yönetmenin heyecanını size yaşatırken, becerilerinizi de geliştirmenize yardımcı olur.

Giysi Dükkanı Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
2 + 5 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org