Kategoriler Oyun Ara
Basketbol Kralları 2024 Basketbol Kralları 2024 Oyunu Kafa Basketbolu Kafa Basketbolu Oyunu Kriket Turnuvası Kriket Turnuvası Oyunu Basketbol Kralları Basketbol Kralları Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 0% Beğenmedim 100% Beğendim Kriket Turnuvası
Voleybol Maçı Voleybol Maçı Oyunu Kafa Voleybolu Kafa Voleybolu Oyunu

Kriket Turnuvası Oyunu Nasıl Oynanır?

Kriket turnuvası oyununda amaç, üzerinize doğru gelen toplara vurarak puan kazanmak ve rakiplerinizi yenmek. Oyun menüsünden bir sporcu seçip zorluk seviyesini belirledikten sonra oyuna başlıyorsunuz. Zorluk seviyeleri olarak 2 OVER, 5 OVER ve 10 OVER seçenekleri bulunuyor. 2 OVER seviyesinde 12 top atılıyor ve toplamda 23 puan toplamanız gerekiyor. 5 OVER seviyesinde 30 top atılıyor ve 60 puan hedefleniyor. 10 OVER seviyesinde ise 60 top atılıyor ve 145 puan toplamanız gerekiyor.

Yarı finale ulaşabilmek için 7 maçtan en az 4'ünü kazanmanız gerekiyor. Her maçta hedeflenen puanı toplamalı ve rakipleri yenmelisiniz. Oyunda yüksek puanları elde etmek için gelen toplara doğru zamanlamayla vurmalı ve en iyi sonuçları elde etmelisiniz. Oyun ekranında, üst tarafta TARGET kısmında hedeflenen puan görünüyor. Bu puanı toplamak için gelen toplara sopayla vurup, sağ taraftaki rakamlara doğru atmanız gerekiyor. Topun çarptığı rakam kadar puan kazanıyor ve TARGET kısmındaki sayıdan düşüyor. Aynı zamanda, oyunun sağ üst köşesinde BALLS LEFT kısmında kalan top sayısı ve WICKETS LEFT kısmında ise kalenizde bulunan sağlam duba sayısı görünüyor.

Rakip sporcu, topları kullanarak kırmızı dubalarınızı devirmeye çalışıyor. Siz de gelen toplara sopayla vurarak dubalarınızı korumalısınız. Eğer tüm dubalar devrildiğinde veya maç sonunda hedeflenen puanı toplayamazsanız, maçı kaybedersiniz. Oyunu tamamlamak için atılan tüm toplara vurmalı ve en yüksek puanı elde etmelisiniz. İyi oyunlar!

Kriket Turnuvası Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
7 + 4 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org