Kategoriler Oyun Ara
Sokak Dövüşü 2 Sokak Dövüşü 2 Oyunu Boks Kralları Boks Kralları Oyunu Patron Dövme 2 Patron Dövme 2 Oyunu Ninja Düellosu Ninja Düellosu Oyunu
tam ekran Oyun Kutuna Ekle Yenile Açıklama Yorumlar 2% Beğenmedim 98% Beğendim Kukla Dövüşü
Street Fighter Street Fighter Oyunu Patron Dövme Patron Dövme Oyunu Kukla Dövüşü Kukla Dövüşü Oyunu Gizli Avcı Gizli Avcı Oyunu
Kukla Dövüşü Kukla Dövüşü Oyunu Gizli Avcı Gizli Avcı Oyunu

Kukla Dövüşü Oyunu Nasıl Oynanır?

Kukla Dövüşü oyununda, fare veya parmağınızı kullanarak boksçu sporcunuzu kontrol ediyorsunuz. Rakip boksörün üzerine doğru ilerleterek saldırı yapabilirsiniz. Boksörler birbirlerine yaklaştığında, yumruklarla birbirlerine saldırıyorlar.

Her bir boksörün üst tarafında enerji ve güçlerini gösteren bir bara sahip. Enerjisi biten boksör ölerek yere düşüyor ve maçı kaybediyor. Diğer boksör maçı kazanarak bir sonraki raunda geçiyor.

Maç sırasında etrafınızda sopa, levye gibi aletler bulunuyor. Bu aletleri elinize alarak rakibinize saldırabilirsiniz. Bu şekilde tek hamlede rakibinizin daha çok enerjisini götürebilirsiniz.

Maçları kazandığınızda, yeni karakterler ve arenalar açılır. Böylece sonraki bölümlere farklı bir mekanda ve daha güçlü bir karakterle başlayarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Kukla Dövüşü oyunu, heyecanlı ve zorlu bir oyundur. Rakiplerinizi yenmek için hızlı ve doğru hamleler yapmanız gerekiyor. Ayrıca, çeşitli aletlerin bulunduğu arenada mücadele etmeniz de oyunu daha da heyecanlı hale getiriyor.

Yeni karakterler ve arenalar açarak oyunu daha da ilginç hale getirebilirsiniz. Bu sayede daha zorlu rakiplerle karşılaşabilir ve zorlu mücadeleler verebilirsiniz.

Kukla Dövüşü Oyunu Yorumları

YORUMLAR 0
1 + 6 =

Henüz yorum yapılmadı bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?


RSS İnstagram
1001 Oyun

Copyrigth © 2024 1001oyun.org